O nas

WITAJ NA MOJEJ STRONIE!

Nazywam się Piotr Zelek i jestem nauczycielem języka angielskiego. Od kilku lat pomagam innym szlifować ten język i staram się odkrywać wraz z uczniami świat języka Szekspira.

Moje zainteresowanie językiem angielskim narodziło się jeszcze przed pójściem do szkoły podstawowej. Mama, zapewne nieświadomie, kupiła mi wtedy czasopismo “Okey” z kasetą magnetofonową i w ten sposób zacząłem uczyć się języka na własną rękę. Po pewnym czasie udało mi się ukończyć studia magisterskie z filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałem w szkołach językowych prowadząc kursy stacjonarne oraz online, później podjąłem się również pracy w szkołach państwowych (szkoła podstawowa, gimnazjum). Jestem również tłumaczem gier komputerowych, a także tekstów o charakterze sportowym.

Chęć do pomagania innym w opanowaniu języka angielskiego to główny motor napędowy, który przyczynił się do powstania tej strony. Chcę po prostu dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem, ot tak – zwyczajnie.

Strona ta powstała przede wszystkim po to, aby zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogli w jednym miejscu bez problemu znaleźć odpowiedzi na swoje pytania dotyczące nauki języka angielskiego.

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego – nie wahaj się, zapraszamy do kontaktu.